Soezie Moelleux (Lava Cakejes) Mix 400g T.H.T. 05-03-25

Numéro de l'article: 25005181
Soezie
Soezie Moelleux (Lava Cakejes) Mix 400g T.H.T. 05-03-25
Soezie Moelleux (Lava Cakejes) Mix 400g T.H.T. 05-03-25

Soezie Moelleux Mix 400g. Voor 10 lava cakejes met Belgische chocolade.

4,75
par pièce
En stock
  • Commandes passĂ©es avant 13h00 expĂ©diĂ©es le jour mĂŞme • ExpĂ©dition depuis les Pays‑Bas • Emballage soignĂ©

description

Soezie Moelleux Mix 400g. Voor 10 lava cakejes met Belgische chocolade. Gemakkelijk te maken, enkel boter en eieren toevoegen! 

Ingrediënten: 44,5% Belgische chocolade (cacaomassa, suiker, magerecacaopoeder, emulgator: sojalecithine, natuurlijk vanillearoma), tarwebloem, suiker, 7,5% cacaopoeder, plantaardig vetpoeder (zonnebloem), glucosestroop, melkeiwit, mageremelkpoeder, rijsmiddelen: difosfaten, natriumcarbonaten en calciumfosfaten, zout.

Bereiding met de hand
Smelt de boter au bain-marie of in de magnetron. Voeg alle ingrediënten samen en klop het geheel heel kort tot een glad beslag. Vet 10 vormpjes in en bebloem ze. Vul ze tot 2/3 met het beslag. Verwarm de oven voor op 200 °C. Bak de moelleux 9 minuten als je ze in de vormpjes serveert. Wil je ze uit de vormpjes halen? Bak 10 minuten en laat daarna enkele minuten afkoelen. Zo krijg je ze er makkelijk uit. Tips: heb je een minder krachtige oven, tel dan 1 minuut bij de baktijd. Bak je maar 5 moelleux in één keer? Verminder de baktijd dan met 1 minuut.


 

Avis

Pas encore d'avis

Poster un commentaire / avis

Que pensez-vous de l’article?

5,0