De Soezie Moelleux Mix (400 g) is dé perfecte basis voor 10 heerlijke lava cakejes met een zachte, lopende kern van echte Belgische chocolade. De mix bevat maar liefst 44,5% Belgische chocolade, aangevuld met cacaopoeder, tarwebloem en zorgvuldig geselecteerde ingrediënten die zorgen voor een rijke chocoladesmaak, een zachte structuur en een perfect smeltende binnenkant.
De bereiding is eenvoudig: je hoeft enkel boter en eieren toe te voegen. Het beslag is in enkele minuten klaar en geeft een gegarandeerd professioneel resultaat — of je de moelleux nu in de vormpjes serveert of eruit haalt voor een klassieke lava‑cake presentatie.
Dankzij de hermetisch afgesloten, stofvrije folie blijft de mix optimaal vers en beschermd. Ideaal voor feestjes, dessertliefhebbers en iedereen die houdt van warme, decadente chocoladecakejes.
Waarom deze moelleuxmix zo geliefd is:
Nog geen beoordelingen
Wat vind je van het artikel?